Metalen containerombouw met plantenbak Metalen kliko ombouw met plantenbak in de kleur taupe Containerombouw metaal met poedercoating Taupe kleur container ombouw van metaal Kliko ombouw van metaal
Metalen containerombouw met plantenbak Metalen kliko ombouw met plantenbak in de kleur taupe Containerombouw metaal met poedercoating Taupe kleur container ombouw van metaal Kliko ombouw van metaal
Kliko ombouw met plantenbak - Staal taupe
Stalen kliko ombouw met geïntegreerde plantenbak in taupe kleur. Een stijlvolle en onderhoudsarme oplossing van metaal om uw afvalcontainer netjes weg te werken en direct groen toe te voegen
€ 879,00
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 
Wilt u uw afvalcontainer uit het zicht plaatsen en tegelijkertijd uw tuin of oprit verfraaien? Deze kliko ombouw met plantenbak in taupe staal combineert functionaliteit met een decoratieve uitstraling. De geïntegreerde stalen plantenbak bovenop zorgt ervoor dat de containerombouw niet alleen praktisch is, maar ook een groen accent toevoegt aan uw buitenruimte. De ombouw is vervaardigd uit verzinkt staal en afgewerkt met een hoogwaardige taupekleurige poedercoating. Hierdoor is de constructie bestand tegen weersinvloeden en geschikt voor langdurig buitengebruik. De stevige staalconstructie biedt stabiliteit en duurzaamheid, terwijl ventilatieopeningen bijdragen aan een goede luchtcirculatie rondom de container. 

De plantenbak bovenop is ideaal voor siergrassen, vaste planten of onderhoudsvriendelijke beplanting. Zo verandert een functionele kliko ombouw in een stijlvolle toevoeging aan uw tuinontwerp. Dankzij de verstelbare stelvoeten kan de ombouw stabiel en waterpas worden geplaatst, ook op een ongelijke ondergrond.

De taupe afwerking geeft een rustige, natuurlijke uitstraling die goed combineert met diverse gevels en bestratingen. Meerdere metalen kliko ombouwen zijn strak naast elkaar te plaatsen voor een uniforme opstelling. De ombouw wordt gemonteerd geleverd en is direct klaar voor gebruik.

Metalen containerombouw met plantenbak

Specificaties
- model: Forsento Re-box kliko ombouw met vaste deksel
- materiaal: verzinkt staal 1,5 mm dik met poedercoating
- kleur: taupe
- voorzien van een bodem met uitsparingen voor de wielen
- geschikt voor 120 en 240 liter containers
- meerdere ombouwen strak naast elkaar te plaatsen (ook koppelbaar)
- afmetingen 120 liter ombouw metaal: 61x67x134 cm (LxBxH)
- afmetingen 240 liter ombouw metaal: 80x74x134 cm (LxBxH)
- gewicht: ca. 70 kg
- kleur beslag: zwart
- ventilatieopeningen voor luchtcirculatie en beperking van geuroverlast
- afwatering via hoekelementen
- verstelbare stelvoeten voor plaatsing op ongelijke ondergrond
- bestand tegen weersinvloeden
- onderhoudsarm en geschikt voor permanent buitengebruik
- omdraaibare deur links- of rechtsdraaiend
- ook leverbaar met vaste deksel: kliko ombouw met vaste deksel
- ook leverbaar met klep: kliko ombouw met klep
- gemonteerd aangeleverd en direct klaar voor gebruik (voordeurlevering op pallet)
- levertijd: ca. 10 werkdagen (geschatte levertijd is onder voorbehoud van voorraad)
- gratis levering in Nederland (uitgezonderd Waddeneilanden)

Metalen kliko ombouw met plantenbak in de kleur taupe
Verwisselbare draairichting van de deur 
De metalen deur is voorzien van twee krachtige magneten voor een stevige sluiting. Deze is standaard rechtsdraaiend, maar kan eenvoudig worden omgezet naar linksdraaiend. Alle bevestigingsgaten zijn symmetrisch aangebracht in zowel de deur als de zijpanelen van de containerombouw. Om de deuropening van rechts naar links te veranderen, is het nodig om de scharnieren, de magneten en de bevestigingsmaterialen onderling van de ene zijde van de deuropening naar de tegenoverliggende zijde te wisselen.

Containerombouw metaal met poedercoating
Kantelsysteem met uitsparingen in de bodem
De afvalcontainer wordt naar voren gekanteld en rust op een transversale ketting. Deze wordt bevestigd met karabijnhaken aan oogringen, te vinden aan de weerszijden van de deuropening van de containerombouw. Twee uitsparingen (afgedekt met afdekplaten) zorgen ervoor dat de wielen van de container op hun plek blijven bij het kantelen.

Taupe kleur container ombouw van metaal
Metalen containerombouw: veiligheid en gebruik
- Plaats de containerombouw op een vlakke, stabiele ondergrond.
- Gebruik beide handen bij het kantelen van de container.
- Controleer regelmatig de bevestiging van kettingen en koppelingen.
- Verwijder de afdekplaten in de bodem, zodat de wielen van de afvalcontainer erin kunnen vallen bij het kantelen.